Kateřina Wildanger se stává posilou společnosti Kogi CON

Tým společnosti Kogi CON, která se specializuje na měření a transformace firemních kultur, rozšiřuje Kateřina Wildanger, expert na oblast HR a strategického řízení.

Téměř 20 let zkušeností na manažerských postech a více než 10 let praxe v oblasti HR consultingu a personálního poradenství Kateřina v Kogi CON zužitkuje zejména v oblasti strategického řízení, psychodiagnostiky a rozvoje talentů.

“Katka je nejenom výjimečná osobnost, ale má také mimořádné odborné znalosti v oblasti diagnostiky manažerských stylů. Přichází, aby posílila náš core team jak v rámci klientských projektů a transformací jejich firemní kultur, tak v rámci interního developmentu na úrovni produktu i značky,”upřesňuje Filip Hurda, CEO společnosti.

Kariéru začala v roce 2006, kdy řídila investiční aktivity v rámci české Family office. Od roku 2012 se plně věnovala oblasti lidských zdrojů a působila jako obchodní a marketingová ředitelka ve společnosti Human Garden. Měla na starosti obchodní restart společnosti TCC, kde následně zastávala pozici jednatelky až do roku 2020. Kateřina byla také součástí strategického vedení několika nadnárodních venture kapitálových start-upů, kde se věnovala zejména strategickému rozvoji obchodu a HR.

“Věřím, že v Kogi CON využiji své dosavadní zkušenosti a znalosti, rezonuje se mnou jak přístup a fungovaní Kogi CON, tak samozřejmě téma firemní kultury jako takové. Těším se, že propojíme, a ještě více zdokonalíme know-how v oblasti HR, People Assessmentu a maximálně podpoříme firemní transformace “zevnitř”,“ dodává Kateřina Wildanger.

Mohlo by vás dále zajímat...

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru


Jednou za 14 dní s Vámi budeme sdílet naše zkušenosti nejenom z oblasti Firemní kultury.