ZMĚNOU CHOVÁNÍ LIDÍ BUDUJEME ÚSPĚŠNÉ FIRMY

Jsme leaderem a vyhledávaným expertem v oblasti firemní kultury.

Jsme partnerem CEO ve středních a velkých firmách při dosahování jejich strategických cílů. 

Klíčoví lidé v týmu Kogi CON

FILIP ČERNÝ

Partner
Zkušený profesionál, který je přes dvacet let partnerem CEO a manažerů při dosahování jejich strategických cílů. Jeho specializací je rozvoj jednotlivců i týmů a transformační projekty spojené s firemní kulturou. 

Specializace: Personal development

pavel kuhn

Partner
Marketingový a projektový profesionál. Přes 20 let se věnoval řízení obchodního růstu prostřednictvím strategického marketingu a iniciativ rozvoje podnikání. Nyní řídí transformace v oblasti firemní kultury.

Specializace: Inovace

FILIP HURDA

Specialista na byznys development a firemní transformace s expertýzou v oblasti firemní kultury. Zkušený manažer i díky vlastnímu podnikání v oblasti RE, Hospitality a Fintech a práci pro přední české korporátní klienty i nadějné start-upy. 

Specializace: Business development

David peška

Senior konzultant
Zkušený leader obchodních týmů i firemních transformací, který se přes dvacet let pohyboval v oblasti bankovnictví. Baví ho lidi rozvíjet a posouvat kupředu. Má za sebou více něž 10 let praxe v oblasti koučování a mentoringu. 

Expertíza: Agile transformace

Ivana Karhanová

Chief Communication Officer
Marketingová guru, která svůj profesní život zasvětila B2B segmentu. Odbornice na obsahovou strategii, kterou vždy validuje na datech. Točí podcasty, je fanynkou firemní kultury, digitalizace a bezchybné zákaznické zkušenosti. 

Specializace: PR/marketing

David Novák

Senior konzultant
Zkušený inovátor, stratég a neúnavný student lidského chování. David exceluje v návrhu systémů a realizaci udržitelných řešení zaměřených na člověka. V Kogi rozvíjí produkt, kterým je metodika změny.

Specializace: Změna chování lidí a firem

Kateřina Wildanger

Senior konzultant
Expert na oblast strategického řízení, HR a rozvoj talentů, 20 let zkušeností na manažerských postech, 10 let v oblasti HR consultingu. Věnuje se psychometrii a práci s osobnostními předpoklady.

Expertíza: People Assessment

MICHAL VALKO

Konzultant
Specialista s vášní pro rozvoj osobností a týmů. Propojuje byznys, technologie a lidský aspekt. Navrhoval komplexní řešení při zavádění nových produktů a implementací IT systémů v bankovnictví a pojišťovnictví.

Expertíza: Adaptace agilní kultury

Manifest Kogi CON

Firmy neexistují...

Jen lidé v nich...

Věříme, že firmy neexistují. Ve skutečnosti jsou to konkrétní lidé.

Věříme, že správně nastavená a skutečně žitá firemní kultura vytváří prostředí, ve kterém se rodí úspěch, radost a pocit seberealizace.

Neměníme svět ve smyslu okolního prostředí. Měníme vnitřní svět individualit a týmů, jejich způsob myšlení, náhled na hodnocení a řešení situací. Hodnoty, které vnitřní svět tvarují, pak přenášíme do jedné každé činnosti a upravujeme tím výkony i kvalitu života lidí a týmů, se kterými pracujeme.

Víme, že tyto zdánlivě drobné změny způsobují největší efekty ve všech myslitelných směrech. Víme, že tyto drobné změny pak samy mění i okolní prostředí. Věříme také, že taková práce začíná u nás samotných. Stavíme na silných osobnostech, kde každý z nás má jasné dovednosti a talent podpořené výjimečnou zkušeností.

Hlavním zdrojem našeho posunu a rozvoje je zpětná vazba od našich klientů, díky které se musíme a chceme neustále zlepšovat, učit a rozvíjet. Chceme přinášet užitek, dělat to odvážně a bavit se u toho. A nejvíc ze všeho, chceme zůstat obyčejnými lidmi, se kterými je radost se potkat, bavit se a zasmát.

Takovými, jejichž životní partneři, partnerky, děti a celá rodina, jsou šťastní, že je mají. Tomu věříme.

Naše hodnoty

UŽITEČNOST

Naším jediným soudcem je náš klient.
ODVAHA

Jsme otevření a upřímní k sobě i ke klientům.
ZÁBAVA

Práce v Kogi CON je neobyčejný zážitek.

ZAČNĚME SETKÁNÍM

Nepotřebujete poradce. S námi se věci stanou realitou.
Řídíme zásadní firemní změny a transformace.
MÁM ZÁJEM